YAZ OKULU - Dansoloji Dans ve Sanat Merkezi YAZ OKULU

 

DANSOLOJİ DANS VE SANAT MERKEZİ YAZ OKULU
 
Tatil yaklaştıkça; Anne ve babaların en büyük endişesi, çocuklarının zamanlarını en iyi şekilde nasıl değerlendireceğidir.
Dansoloji Dans ve Sanat Merkezi olarak çocuklarımız için geçirdikleri yoğun kış programlarından sonra, kendilerini tanıma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme ortamını yaratmak ve keyifli dakikalar ile tatillerini süslemek amacıyla güzel bir yaz programı hazırladık. Bu programda çocuklar, hem eğlenceli, hem sosyal, hem de eğitici geçen dopdolu bir Yaz Okulu yaşarken, anne ve babalar, çocuklarının yeteneklerini ve ilgi alanlarını gözleme fırsatını yakalayabilmektedirler.
 
Dönem Tarihleri :   1. Dönem ( 17 Haziran – 28 Haziran )
                                   2. Dönem ( 1 Temmuz – 12 Temmuz )
                                   3. Dönem ( 15 Temmuz – 26 Temmuz )
 
Çocuklar ;                4 – 6 Yaş sınıfı
                                  7 - 9  Yaş sınıfı 
                                 10-12 Yaş sınıfı
 
Derslerin adları :  Dans – Jimnastik – Çocuk Yogası – Yaratıcı Drama – Müzik – Bale – İngilizce –
                                Resim - Oyuncak – Stranç 
 
ile dopdolu bir Yaz okulu yaşarken, kendilerini daha yakından tanıma fırsatını yakalıyorlar. 
 
İçerik hazırlanırken en çok dikkat edilen nokta, çocuklara bir okul ortamına değil, eğlenceli bir Tatil Merkezine geldiklerini hissettirebilmektir. Yaratıcı Sanat Etkinlikleri, çocukların kendilerini doğru şekilde ifade edebilmelerinde en iyi yoldur. Bununla birlikte tiyatro etkinliğinde eğlenirken, beden dilini kullanmayı, dans ederken estetik yönü ile birlikte hayattan zevk almayı öğrenirler. En önemlisi katıldığı tüm programların sonunda kendini daha yakından tanıma fırsatını yakalar. Böylece küçük yaşlardan itibaren pek çok alanla ilgili bilgi sahibi olur ve bakış açısı genişler.
 
Çocukların dinlenme zamanını EĞLENCELİ ve ANLAMLI hale getirmeliyiz, sözünden yola çıkarak onlara dopdolu bir program paylaşmaya yeniden hazırlanıyoruz. Bizim için en büyük keyif, çocukların program sonunda okullarına döndükleri zaman, motivasyonları yüksek ve güzel anılarla süslü bir Yaz Okulu geçirmelerinin keyfini yaşamalarıdır.
 
Program detayları için ;  0 212 259 17 98 – 0538 066 43 45